Gdy inna chemia… Rodzice a dzieci starsze – warsztat o komunikacji

Rodziców dzieci z Lokomotywy i wszystkich innych – zapraszamy na unikatowy warsztat skierowany dla rodziców dzieci szkolnych (do klasy IV-VII).

Widzisz, że masz coraz większe trudności w porozumieniu się ze swoim dzieckiem?
• Dostrzegasz, że Twoje dziecko jest inne niż Ty i nie potrafisz sobie z tym poradzić?
• Chcesz znaleźć „klucz” do swojego dziecka, by nie utracić łączącej Was więzi?
• Pragniesz zrozumieć siebie i swój sposób porozumiewania się?

Warsztat „Jak się porozumieć gdy inna chemia ” wskaże nie tylko  narzędzia, które rozwijają umiejętność  budowania kontaktu  i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokaże błędy, które są bardzo często popełniane, gdy  nie potrafimy sobie zjednać dziecka .

Kiedy: 8 stycznia 2018 r.; godz. 17.00- 21:00

Gdzie: Szkoła Podstawowa Lokomotywa, ul. Jana z Kolna 35

Wstęp – WOLNY!

Obowiązkowe zapisy:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Źródło informacji o wydarzeniu

W celu przygotowywania odpowiedniej oferty szkoleń i wykładów proszę wpisać rocznik swoich dzieci? - rocznik

Wysyłając zgłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez TE Lokomotywa.

Szczegóły na plakacie:

[pdf-embedder url=”https://lokomotywa.edu.pl/wp-content/uploads/2017/12/plakat_rodzicielstwo_z_glowa_2.pdf”]

AktualnościGdy inna chemia… Rodzice a dzieci starsze – warsztat o komunikacji