DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich zaangażowanych w proces wychowania i uczenia.

Z tej okazji, życzymy wszystkiego co dobre nauczycielom i całej kadrze Lokomotywy oraz ich rodzinom. Dziękujemy za to, że wybierając powołanie do bycia nauczycielem, wybrali kreowanie przyszłości, ponieważ powierzone im dzieci są przyszłością Polski i świata.

Życzymy wszystkiego co dobre, Wam, rodzicom. To Wy jesteście pierwszymi i najważniejszymi nauczycielami życia Waszych dzieci. Domy rodzinne, które tworzycie są miniaturą świata, fundamentem, na którym Wasze córki i synowie zbudują poczucie własnej wartości i sprawczości.

Życzymy w końcu wszystkiego co dobre naszym podopiecznym, uczennicom i uczniom Szkoły Podstawowej Lokomotywa. Oby odkrywali każdego dnia sens swojego życia w relacjach zbudowanych na prawdzie i miłości, w czynieniu dobra dla innych i rozwoju osobistym, który przekracza to co powierzchowne i skończone. Życzymy im wieczności!!!

AktualnościDZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ