Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów – II miejsce w Sopocie!

Nasi szóstoklasiściTegoroczny  Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasistów jest pierwszym przeprowadzonym w Lokomotywie (i prawdopodobnie ostatnim w Polsce) testem. Z radością informujemy, że z wynikami: I część 80% (matematyka + j. polski), oraz II część 97% (j. angielski), zakończyliśmy z II pozycją wśród sopockich szkół! Serdeczne gratulacje dla uczniów, ich rodziców oraz kadry.

Jesteśmy bardzo dumni z wysokiego wyniku klasy, ale przede wszystkim z bardzo wysokich indywidualnych ocen naszych uczniów. Nasza satysfakcja jest wielka jeszcze dlatego, że do średniej wliczone są wyniki uczniów z dużymi deficytami w nauce…. w Lokomotywie każdy ma równe prawo rozwijać swoje pasje i talenty 🙂
Sukcesem jest jednak nie sam wynik procentowy, ani wysokie rankingi, ale fakt, że nasi szóstoklasiści rozwinęli się jako OSOBY w sferze umysłowej, emocjonalnej, fizycznej i duchowej. Każdy z nich wykorzystał swój potencjał w optymalny sposób i jesteśmy spokojni o ich dalszą przyszłość.