Spływ kajakowy – start 31 sierpnia – na dobre zakończenie wakacji

Drodzy Rodzice i Przyjaciele!

Jak Państwo wiecie co roku zapraszamy Was na doroczny spływ rodzinny w gronie rodziców oraz krewnych i znajomych szkoły i przedszkola Lokomotywa. Aby więc tradycji stało się zadość przesyłam serdeczne zaproszenie na tegoroczny wyjazd integracyjny. To znakomita okazja na zakończenie wakacji aktywnie i w doborowym towarzystwie. To będzie nasz… 10 spływ w historii!

W tym roku jako miłą odmianę wybraliśmy spływ meandrami Słupi z Kajlandii do Byliny (ok 14 km), czyli pięknym i urokliwie kręcącym odcinkiem rzeki. Wyjazd rozpoczynamy w piątek po południu 31. sierpnia, a zakończymy w niedzielę, 2. września.

Naszą bazą będzie ośrodek Skierka nad j. Mausz, ok 70 km od Trójmiasta. Link do strony: http://www.skierka.gdan.pl/. To ten sam ośrodek, do którego pojechały nasze 5-ta i 7-me klasy we wrześniu zeszłego roku, aby pomóc porządkować teren po nawałnicy.

Baza namiotowa będzie na terenie ośrodka, ponadto do naszej dyspozycji jest 25 domków o wielkości – 5 os (samodzielne łóżka). Szczególnie zachęcamy do opcji namiotowej, wiedząc jaką radość daje dzieciom taka wyjątkowa przygoda 🙂

W jadalni będzie możliwość zamówienia śniadań oraz obiadów. Na terenie obiektu planujemy wieczorne ogniska oraz grill, nie wspominając o atrakcjach typu plaża, rowery, piłka nożna, siatkówka, rowery wodne, żaglówki.

Ramowy program przewiduje przyjazd w piątek popołudniu/wieczorem i wspólne ognisko (na ognisko wkład własny). W sobotę startujemy autokarem w 2 grupach:

– pierwsza jadąca do Kajlandii na cały odcinek trasy – 14 km, ok 5-6h
– druga, jadąca ok 1,5h później na odcinek ok 8 km, ok 3-4h

Obie grupy wylądują w Bylinie, skąd wrócą autokarem do Ośrodka.

Naszym operatorem w tym roku jest firma Ekajaki.pl

Po powrocie do ośrodka obiad i wspólne zabawy. W niedzielę program do wyboru, atrakcje plażowo sportowe na miejscu.

Poniżej podaję koszty uczestnictwa:

1. kajak wraz z transportem autokarem kajakowiczów – 100 zł/szt.*
  2. nocleg w namiocie – 10 zł/os/noc
  3. domek (25 szt), 2-5 os. – 250 zł/2 noce**
  4. śniadanie 12,00 zł, dzieci do 14 lat 10,00 zł, dzieci do 4 lat gratis
  5. obiad 25,00 zł, dzieci do 14 lat 18,00 zł, dzieci do 4 lat gratis
  6. koszty organizacyjne 5 zł/os ***

* Kajki są 2-osobowe z możliwością wzięcia dodatkowo dziecka (w wieku do 5/6 lat). A wiec możliwe opcje to: 2 os dorosłe,  2 os dorosłe + dziecko, 1 os dorosła + 1 dziecko lub 1 os dorosła + 2 dzieci. Dojazd autokarem w obie strony.

** nie ma możliwości wynajęcia domków na jedną noc. Każdy domek ma 5 osobnych miejsc do spania, są 3 domki 7-os.
*** są to koszty organizacyjne podzielone na szacunkową liczbę uczestników

Formuła spływu jest jak zawsze otwarta – czyli zapraszamy wszystkich krewnych i przyjaciół Lokomotywy! Weźcie ze sobą znajomych, zapewniamy, że nikt się nie będzie nudził:)

Zgłoszenia przez formularz google do piątku, 24.08.2018, decyduje kolejność zgłoszeń.
W poniedziałek 20. i 27.08 prześlemy informację zwrotną z podsumowaniem przesłanych rezerwacji oraz kwotą do przedpłaty, jako potwierdzenia rezerwacji. Prosimy postępować zgodnie z instrukcją.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy na mój adres,
z kajakarskim pozdrowieniem,

Kuba Gorski