Aktualności przedszkole szkoła

Warsztat o komunikacji dedykowany rodzicom dzieci młodszych – Gdy inna chemia…

Rodziców dzieci z Lokomotywy i wszystkich innych – zapraszamy na unikatowy warsztat skierowany dla rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych (do klasy III).

Będąc rodzicami  doświadczamy wielu emocji związanych z naszymi dziećmi –  wielokrotnie porównujemy własne dziecko do swoich doświadczeń i zachowań z lat wczesnego dzieciństwa.

Brak podobieństwa  w zachowaniu np. nadmierna powolność dziecka potrafi wywołać zarówno niepokój, jak i  naszą irytację .  Brak przebojowości i odwagi w kontaktach z innymi u dziecka wywołuje nasz lęk i pytanie: Jaki robimy błąd w wychowaniu?

Gdy mamy wątpliwości wychowawcze, to dobra wiadomośćJ Oznacza, ze jesteśmy uważni i staramy się doprowadzić do dobrych skutków.

Warsztat „Jak się porozumieć gdy inna chemia ” nie tylko wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność  budowania kontaktu  i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane, gdy  nie potrafimy sobie zjednać dziecka .

Kiedy: 4 grudnia 2017 r.; godz. 17.00- 21:00

Gdzie: Szkoła Podstawowa Lokomotywa, ul. Jana z Kolna 35

Wstęp – WOLNY!

Obowiązkowe zapisy:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Źródło informacji o wydarzeniu

W celu przygotowywania odpowiedniej oferty szkoleń i wykładów proszę wpisać rocznik swoich dzieci? - rocznik

Wysyłając zgłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez TE Lokomotywa.

Szczegóły na plakacie:

plakat_rodzicielstwo_z_glowa_1