Wakacyjny spływ Lokomotywy

Patrząc na kalendarz można stwierdzić, że mamy szklankę wody wypełnioną do połowy… została nam już tylko połowa wakacji, albo jeszcze połowa!

Część z nas jest już po urlopach, część jeszcze przed i jest to dobry czas, aby zaplanować mocny akcent wypoczynkowy na zakończenie wakacji, czyli przedstawić szczegóły lokomotywowego spływu kajakowego. O ile nas pamięć nie myli, będzie to już siódma edycja spływu. Starzy bywalcy wiedzą, że to znakomita okazja, aby się lepiej poznać w gronie rodziców przedszkola i szkoły, spędzić aktywnie i rodzinnie czas na łonie przyrody oraz zaszczepić dzieciom odrobinę ducha przygody. A Ci co jeszcze nie wiedzą – mają okazję poznać uroki już za trzy tygodnie i kilka dni.

FORMULARZ do zapisów.

Tak jak w latach ubiegłych spotykamy się w ostatni weekend wakacji, czyli w tym roku 28-30. sierpnia. Naszą bazą ponownie będzie Ośrodek Piła Młyn (byliśmy tutaj już 2 razy), ok 150 km od Trójmiasta.

Baza namiotowa będzie na terenie ośrodka, ponadto do naszej dyspozycji będzie 10 pokoi w pawilonie (pokoje 2-osobowe z możliwością 2 dostawek z łazienkami) oraz 3 domki 8-9 os. (3 sypialnie 3-os + kuchenka i łazienka). Łącznie do naszej dyspozycji będzie do 67. miejsc pod dachem.

W restauracji będzie możliwość zamówienia śniadań oraz obiadów.
Na terenie obiektu planujemy wieczorne ogniska oraz grill, nie wspominając o atrakcjach typu park linowy, wielofunkcyjne boisko sportowe, oraz boisko do siatkówki plażowej.

Ramowy program przewiduje przyjazd w piątek popołudniu/wieczorem i wspólne ognisko (na ognisko wkład własny). W sobotę wyjazd autokarem (w
zależności od liczby osób w jednej lub w dwóch turach) w górę rzeki Brdy, trasa Gołąbek – Piła Młyn – 18 km. Jest to przyjemna i piękna rzeka o urozmaiconym tempie i zmiennym krajobrazie. Szacunkowy czas płynięcia to ok 6-7 godz., po powrocie do ośrodka obiad i wspólne zabawy. W niedzielę program do wyboru, atrakcje plażowo sportowe na miejscu lub spływ ok 3 godz., Piła Młyn – Gostycyn Nogawica – 6 km, gdzie zaczyna się zalew.

Poniżej podajemy koszty uczestnictwa:

1. kajak wraz z transportem – 50 zł (wchodzą również w grę canoe – 65 zł/szt)
2. transfer autokarem/busem na miejsce startu – 5 zł/os
3. nocleg w namiocie – 10 zł/os/noc
4. pokój 2-4 os. (10 szt.) – 240 zł/2 noce*
5. domek 8-9 os. (3 szt.) – 440 zł/2 noce*
6. śniadanie 14,00 zł, dzieci do 12 lat 10,00 zł
7. obiad 24,00 zł, dzieci do 12 lat 15,00 zł
8. koszty organizacyjne 5 zł/os **
9. park linowy mały – 10 zł/os., duży – 20 zł/os.

* nie ma możliwości wynajęcia domków ani pokoi na jedną noc
** są to koszty organizacyjne podzielone na szacunkową liczbę uczestników

Formuła spływu jest jak zawsze otwarta – czyli zapraszamy wszystkich krewnych i przyjaciół Lokomotywy! Zapewniamy, że nikt się nie będzie nudził:)

Zgłoszenia od środy, 05.08.2015 przez FORMULARZ  – przy rezerwacji pokoi i domków będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na spływie!

vsw_pmvw_video_source:
vsw_pmvw_video_id:
vsw_pmvw_video_width:
vsw_pmvw_video_height:
vsw_pmvw_video_caption:
vsw_pmvw_video_autoplay:

1 komentarz

1. Janusz Krupa

Z niezrozumiałych powodów nie działa mi formularz zgłoszeniowy na spływ.
    Próbuję zgłosić:
    Janusz Krupa + Piotruś (1 dorosły + 1 dziecko)
    w 1 kajaku (i dowozem autokarem), pod namiotem na 2 noce.
    Zjedzą tylko obiady w sobotę i niedzielę.

Razem 188zł

Mogę tak to zgłosić, please?
    Marlena