Wakacyjny Klub Przygody

W lipcu w Lokomotywie ponownie, jak rok temu odbędą się półkolonie. Będą to 4 turnusy w terminach:

1. 2-6.07
2. 9-13.07
3. 16-20.07
4. 23-27.07

Nauczeni doświadczeniem z ubiegłego roku w tym postanowiliśmy każdy turnus poświęcić innej tematyce i każdy będzie miał swój motyw przewodni.

Pierwszy turnus (2-6.07) „Klub del Arte” będzie spotkaniem z szeroko rozumianą sztuką: warsztaty lepienia w glinie (m.in. koło garncarskie), malowanie rękami, robienie pacynek z elementami teatrzyku, odlewy z gipsu.

Koszt: 375 zł/os, 325 zł/os – cena specjalna dla uczniów Lokomotywy oraz dla rodzeństw.

Drugi turnus (9-13.07) „Klub Odkrywcy” odbędzie się pod hasłem eksperymentów, a więc będzie sporo ciekawych doświadczeń, odkryć, upraw i być może hodowli.

Trzeci turnus (16-20.07) „Robo Klub” oddajemy we władanie firmie RoboCAMP, która zrealizuje swoje warsztaty z robotyki. Nasze dzieci miały okazję w
zeszłym tygodniu obejrzeć lekcję pokazową i wyszły z niej zachwycone. Ten turnus zakończy się w sobotę 21.07 pokazem robotów skonstruowanych przez dzieci.

Koszt: udział w półkoloniach RoboCAMP w Parku Naukowo Technologicznym w Gdańsku kosztuje 860 zł/os., te same warsztaty w naszej szkole będą kosztowały 700 zł.

Uwaga! Minimalna grupa wynosi 12 os.

Czwarty turnus (23-27.07) zrealizujemy pod nazwą „Klub Przygody” w klimatach sportowo-scoutingowych. Dzieci będą miały okazję przeżyć wiele ciekawych przygód w świecie zwiadowców, Indian i piratów. Tajemne znaki, węzły i sekrety robienia baz to tylko wybrane atrakcje czekające na nasze dzieci.

Informacje ogólne:

1. Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat.
  2. Bazą półkolonii będzie szkoła Lokomotywa na Jana z Kolna 35.
  3. Wychowawcami wszystkich turnusów (z wyjątkiem RoboCAMPu) będą nauczyciele Lokomotywy: Pani Małgosia Kozanecka, Pani Dominika Król i Pani Asia Zając, wspierani przez Pana Kamila oraz Panią Małgosię Staniszewską.
  4. Zajęcia będą się odbywały 5 dni w tygodniu w godz. 08:00 – 16:00
  5. Wyżywienie: obiad oraz podwieczorek
  6. Turnusy 1, 2 i 4 będą miały w programie wycieczki tematyczne (m.in. ZOO, Experyment, Adventure Park),
  7. W trakcie turnusów 1, 2 i 4 będzie sporo wyjść na świeże powietrze (las, plaża, hipodrom)

Zapisy proszę składać mailowo na adres wypoczynek@lokomotywa.civ.pl, wpisując wybrany turnus/turnusy. Zwrotnie otrzymacie Państwo kartę zgłoszeniową oraz informacje dotyczące płatności.

Serdecznie zapraszamy!

vsw_pmvw_video_source: