Czas epidemii, izolacji domowej może wzbudzać wiele trudnych emocji, szczególnie u dzieci i młodzieży.Gniew, strach, bezsilność, smutek – często kojarzone są z przeżywaniem trudnych sytuacji życiowych. To właśnie między innymi z nimi musimy się teraz zmierzyć. Należy jednak pamiętać, że uczucia są nieodłączną częścią naszego życia, dzięki nim uzyskujemy wiele cennych informacji o naszych potrzebach.

Jak nauczyć się rozpoznawać trudne emocje i jak sobie z nimi radzić? Jak rozpoznać kiedy przejmują one nad nami kontrolę? Dlaczego uczucia dorastających często nie są zrozumiałe dla dorosłych? Na te i wiele innych pytań odpowiada psycholog Joanna Gruhn-Devantier w podcaście przygotowanym przez Uniwerystet SWPS- kliknij tutaj.

#STACJAWSPARCIETrudne emocje dzieci i młodzieży. Jak sobie z nimi radzić? Zapraszamy do wysłuchania podcastu przygotowanego przez Uniwersytet SWPS.