Aktualności szkoła

Transport in the Past Present and Future – nasza Szkoła w projekcie ERASMUS+

Uprzejmie donosimy, iż Nasza Szkoła, razem ze szkołami z Irlandii, Grecji, Hiszpanii i Włoch, w ramach elitarnego programu ERASMUS+ bierze udział w projekcie Transport in the Past Present and Future.

Część naszej kadry od 12 do 17 listopada 2017 r. pracuje w Irlandii, gdzie wspólnie opracują szczegóły współpracy. Nasze połączone cele to dzielenie się i zrozumienie znaczenia transportu w życiu ludzi w całej Europie.

Wg założeń temat „transportu” będzie rozpatrywany w kontekście: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Nasi uczniowie, współpracując z uczniami z innych krajów:

– będą badać temat, m.in. na lekcjach historii, geografii, matematyki i muzyki,

–  sprawdzają swoje umiejętności porozumiewania się po angielsku, ucząc się współpracy i komunikacji.

Program Erasmus + to kolejny sposób na aktywne uczenie się przez naszych podopiecznych języka angielskiego.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.