fbpx

Aktualności przedszkole szkoła

Teraz i w godzinę śmierci – pokaz specjalny filmu – 28 maja g. 17.30

Film o sile modlitwy różańcowej „Teraz i w godzinę śmierci” porusza serca i daje nadzieję. Widzowie długo pozostaną pod jego wrażeniem.

Formacja duchowa jest ważnym filarem Lokomotywy. Z uwagą śledziliśmy więc historię zaprzyjaźnionego z nami Stowarzyszenia Rafael, które postanowiło zrealizować filmu o sile modlitwy Różańcowej – modlitwie, która zmienia bieg historii. Film powstawał dwa lata. Zdjęcia kręcono na czterech kontynentach dzięki wsparciu tysięcy ludzi. Reżyserzy – Mariusz Pilis i Dariusz Walusiak – przejechali 120 tysięcy kilometrów, by dotrzeć do najbardziej niezwykłych świadectw cudów, które dokonały się dzięki modlitwie różańcowej.I oto jest!

Film „Teraz i w godzinę śmierci” ogląda się z zapartym tchem. Obraz porusza serca i daje nadzieję. Widzowie na długo pozostaną pod jego wrażeniem. Niemała w tym zasługa poetyki filmu, dobrych zdjęć i regionalnej muzyki, które to elementy towarzyszą opowieściom o potędze modlitwy różańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi; modlitwy, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…

Razem ze Wspólnotą MaranaTha  – ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA POKAZ SPECJALNY!

Kiedy: niedziela 28 maja 2017 o godz. 17.30 w kinie Helios w Centrum Alfa na
Przymorzu.
Na hasło –  Marana Tha –  bilet tylko 12 zł

Więcej jak powstawał film: http://www.stowarzyszenierafael.pl/teraz-i-w-godzine-smierci/

Zaloguj

Create an account
Facebook
YouTube
Instagram
Share via
Copy link
Powered by Social Snap