Aktualności przedszkole szkoła

Szkolenie o. W. Zatorski – Być liderem – być pokornym. 22.05.2017 g. 18

Na Państwa prośbę już po raz drugi, razem z Akademią COLUMBUS – zaprosiliśmy Ojca Włodzimierza Zatorskiego (OSB), który już 22 maja 2017 r. w godzinach: 18-20.30 – w naszej Szkole – będzie opowiadać jak być prawdziwym liderem w naszym powołaniu: w rodzinie, w pracy zawodowej, społecznej, itp.

To niezwykłe, że w dzisiejszych – wybitnie konsumpcjonistycznych czasach – na poprzednim szkoleniu – zainteresowanie tematem duszy lidera było tak duże, że wywołało problemy z listą uczestników i ochroną:-)))

Temat: BYĆ LIDEREM – BYĆ POKORNYM

Wielu jest liderów – ale dziś potrzebni są “Święci Liderzy” którzy poprowadzą swoich ludzi do sukcesu. Aby zasłużyć na miano lidera ( z ang. zasłużyć – deserve) trzeba służyć ludziom – ( ang. służyć – serve). Służenie ludziom wymaga nie tylko umiejętności, pracowitości, odpowiedniej postawy – ale przede wszystkim pokory. Nieznane są nasze drogi i nasza przyszłość. Charakterystycznym rysem duchowości benedyktyńskiej jest holistyczne podejście do życia. Obejmuje całego człowieka, z jego codziennymi obowiązkami i zwykłymi czynnościami oraz, co jest bardzo istotne, jego relacjami z innymi ludźmi.

o. Włodzimierz Zatorski – Mnich Benedyktynów w Tyńcu i autor wielu publikacji m.in. Otworzyć serce (2005), Droga człowieka (2006), Milczeć, aby usłyszeć (2007), Pokora (2008), Kto pragnie szczęścia (2008), Osiem duchów zła (2012), Po owocach poznacie (2012). Do klasztoru wstąpił po ukończeniu fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1980 r. Uroczystą profesję złożył w 1984 r., a w 1987 r. został wyświęcony na kapłana. W latach 1991-2007 dyrektor Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC. Był przeorem i magistrem nowicjatu. Obecnie szafarz klasztorny, opiekun oblatów i rekolekcjonista.

OBOWIĄZKOWE ZGŁOSZENIA: www.columbus.evenea.pl

MIEJSCE SZKOLENIA: SZKOŁA PODSTAWOWA LOKOMOTYWA, ul. Jana z Kolna 35, Sopot