Już 14 kwietnia (sobota), będziemy gościć Monikę i Marcina GAJDÓW z tematem szkolenia:

WZMACNIANIE TOŻSAMOŚCI DZIECKA

„Gdy chłopak staje się mężczyzną, a dziewczyna kobietą…”
„Jak wzmacniać poczucie wartości dziecka?”
„Jak reagować na trudne zachowania?”
„Jak wspomóc dojrzewające dziecko?”

Monika i Marcin Gajdowie

Małżeństwo spełnione, rodzice czwórki dzieci i zapaleni terapeuci,szkoleniowcy i rekolekcjoniści. Ze swojego rodzinnego Bolechowa na Pomorzu Zachodnim, wyruszają co jakiś czas w Polskę, by prowadzić liczne wykłady, konferencje i rekolekcje. W Lokomotywie gościli już  kilka razy. Byli też patronami merytorycznymi lokomotywowych warsztatów: Rodzice w akcji.

Swoim doświadczeniem zawodowym dzielą się między innymi poprzez liczne publikacje. Do tej pory ukazały się: „Rodzice w akcji’ (książka i audiobook), „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” (książka i audiobook), „Wprowadzenie do modlitwy kontemplacyjnej” oraz nowość „Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji”.

Marcin jest duchownym  Kościoła Katolickiego (diakon stały), a także autorem popularnych piosenek religijnych.

Sami mówią o sobie: „szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to nasza pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa”. www.gajdy.pl

Program konferencji:

8.30 – 09.00 – Rejestracja

09.00 – 11.30  I cz. Konferencji
11.30 – 12.00  (przerwa kawowa)

12.00 – 14.30 – II cz. konferencji

Na spotkanie z Nimi w Lokomotywie czekaliśmy ponad 2 lata! Nie może Cię zabraknąć!

MIEJSCE SZKOLENIA: Aula im. Jana Pawła II, ul. Bpa Nowickiego 2
Gdańsk

OBOWIĄZKOWE ZGŁOSZENIA:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Opłaty: 10 zł/osobę – na miejscu

Liczba miejsc ograniczona!

AktualnościSzkolenie: Monika i Marcin Gajdowie- WZMACNIANIE TOŻSAMOŚCI DZIECKA – 14.04.2018