Rekrutacja

Do Szkoły LOKOMOTYWA REKRUTACJĘ PROWADZIMY PRZEZ CAŁY ROK. Prosimy o zapoznanie się z programem edukacyjnym:

Ponieważ w naszej szkole stawiamy na bardzo bliską współpracę z Rodzicami śmiało możemy powiedzieć, że przyjmujemy całe rodziny, a nie tylko dzieci. Praktycznie oznacza to, że na spotkania informacyjne i rekrutacyjne zapraszamy oboje Rodziców dziecka.

Zgłoszenie następuje przez przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Po jego wysłaniu skontaktuje się Państwem Pani Dyrektor celem ustalenia terminu spotkania.

Oprócz spotkania z Panią Dyrektor – mają Państwo możliwość spotkania się rodzicami dzieci uczących się w Lokomotywie.  Przedstawią oni Państwu swoje doświadczenia, a także wizję i zasady przedszkola. Będzie to znakomita okazja, aby poznać naszą placówkę od środka.

Kontakt telefoniczny: 606 61 01 02 lub 58 345 26 22.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (w formacie RRRR-MM-DD) (wymagane)

Imię matki (wymagane)

Imię ojca (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Do której klasy pójdzie Państwa dziecko?

Źródło informacji o szkole

Państwa oczekiwania w stosunku do Szkoły Lokomotywa