Szkoła

Szkołę obsługuje firma cateringowa Razem przy Stole prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „Razem” z siedzibą w Gdyni przy ul. Szyprów 26. Zamawianie posiłków odbywa się za pomocą aplikacji: zamowposiłek.pl

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, rodzic powinien zarejestrować się w systemie – w tym celu prosimy skorzystać z niżej podanego linku:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków Firma ustawiła debet odpowiadający trzydniowej wartości posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Zamówienia mogą być dokonywane na miesiąc z góry, lub na kolejny tydzień. Uwaga: Zamówienie na kolejny tydzień jest przyjmowane najpóźniej do środy tygodnia poprzedniego. Po tym terminie system zablokuje przyjmowanie zamówień, a spóźnione zamówienia dopisywać może jedynie firma cateringową za dodatkową opłatą.

Rezygnacji z zestawu posiłków można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 8:00 rano dnia w którym odwołujemy posiłek.

W szkole LOKOMOTYWA możliwy jest wybór pomiędzy dwoma menu: podstawowym i dietetycznym.

Menu Dietetyczne przeznaczone jest dla dzieci na dietach wykluczających. Ze względu na trudny do określenia zakres tych diet nie będzie możliwości zamieszczania w systemie szczegółowego jadłospisu. Menu Dietetyczne jest droższe od podstawowego. Rodziców dzieci na dietach wykluczających prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z firmą cateringową.

Menu Podstawowe umożliwia dokonanie wyboru spośród zestawów posiłków: podstawowego i wege.

Odpłatność za menu podstawowe wynosi: zupa – 4 zł, drugie danie – 9 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów: e-mail: biuro@razem.org tel: 570 830 867.

OWOCE I WARZYWA W SZKOLE

W ramach Programu Zdrowego Żywienia, dodatkowo, poza cateringiem, w naszej szkole, dzieci z klas 1 – 3 bezpłatnie otrzymują owoce i warzywa.

Nasza stołówka:

ss_social_share_disable: