Szkoła

Obiady w naszej szkole przygotowuje firma Jaskółka Catering, która świadczy swoje usługi już od 18 lat.

Jadłospisy opracowywane są przez dietetyka, zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia. Firma zapewnia dobrze zbilansowane posiłki spełniając też wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Posiłki nie zawierają sztucznych barwników oraz substancji mających negatywny wpływ na zdrowie dzieci.W kuchni wykorzystywane są tylko naturalne zioła i przyprawy, a piece konwekcyjne, powodują, iż posiłki zachowują wszystkie wartości odżywcze.

Rodzice mają dostęp do jadłospisów i zamawiają obiady poprzez program Saldo24, dzięki czemu decyzja o zmianie posiłku może nastąpić do godziny 8.30 danego dnia.

W roku szkolnym 2017/2018 obowiązują następujące ceny:

zupa – 2,00 zł

II danie – 8,00 zł

zestaw (zupa + II danie) – 10,00 zł

OWOCE I WARZYWA W SZKOLE

W ramach Programu Zdrowego Żywienia, dodatkowo, poza cateringiem, w naszej szkole, dzieci z klas 1 – 3 bezpłatnie otrzymują owoce i warzywa.