Spływ kajakowy LOKOMOTYWY: 1-3 września 2017 – Borsk

Odpowiadając na wieloletnią tradycję niniejszym zapraszamy Was na doroczny spływ rodzinny w gronie rodziców oraz krewnych i znajomych szkoły i przedszkola Lokomotywa. To znakomita okazja na zakończenie wakacji aktywnie i w doborowym towarzystwie.

Tegoroczny spływ ponownie wystartuje Wdą z Borska do Wojtala (ok 14 km), czyli pięknym i zróżnicowanym odcinkiem rzeki.
Naszą bazą będzie Ośrodek Largo, ok 90 km od Trójmiasta. Link do strony pensjonatu: http://osrodek.largo.pl/
Baza namiotowa będzie na terenie ośrodka, ponadto do naszej dyspozycji jest ponad 25 domków o różnej wielkości i konfiguracji.
Szczególnie zachęcamy do opcji namiotowej, wiedząc jaką radość daje dzieciom taka wyjątkowa przygoda :)
W restauracji będzie możliwość zamówienia śniadań oraz obiadów.
Na terenie obiektu planujemy wieczorne ogniska oraz grill, nie wspominając o atrakcjach typu plaża, rowery, wielofunkcyjne boisko sportowe,
rowery wodne, żaglówki.
Ramowy program:
- przyjazd w piątek popołudniu/wieczorem i wspólne ognisko (na ognisko wkład własny).
- w sobotę startujemy zaraz przy naszym Ośrodku (w zależności od liczby osób w jednej lub w dwóch turach, godz. 10 i 11), trasą do Wojtala
(po drodze Rezerwat Kamienne Kręgi – największe w Polsce, a drugie w Europie, skupisko kamiennych kręgów.
Jest to bardzo urokliwa i piękna rzeka o urozmaiconym tempie i zmiennym krajobrazie.
Szacunkowy czas płynięcia to ok 5-6 godz., po powrocie do ośrodka obiad i wspólne zabawy.
- w niedzielę program do wyboru, atrakcje plażowo sportowe na miejscu w ośrodku.

Koszty uczestnictwa:
1. kajak wraz z transportem powrotnym autokarem kajakowiczów - 75 zł/szt.*
2. nocleg w namiocie - 12 zł za namiot + 10 zł/os/noc
3. domek 35 m2, murowany lub holenderski, 2-6 os. - 360 zł/2 noce**
4. domek 24 m2, drewniany, 2-6 os.  - 300 zł/2 noce**
5. domek 24 m2, holenderski, 2-6 os.  - 360 zł/2 noce**
6. śniadanie 16,00 zł, dzieci do 12 lat 10,00 zł
7. obiad 26,00 zł, dzieci do 12 lat 15,00 zł
8. koszty organizacyjne 5 zł/os ***
* Kajki są 2-osobowe z możliwością wzięcia dodatkowo dziecka.
A wiec możliwe opcje to: 2 os dorosłe,  2 os dorosłe + dziecko, 1 os dorosła + 1 dziecko lub 1 os dorosła + 2 dzieci.
** nie ma możliwości wynajęcia domków na jedną noc
*** są to koszty organizacyjne podzielone na szacunkową liczbę uczestników.

Formuła spływu jest jak zawsze otwarta - czyli zapraszamy wszystkich krewnych i przyjaciół Lokomotywy!
Zapewniamy, że nikt się nie będzie nudził:)

Zgłoszenia przez formularz google do piątku, 18.08.2016, decyduje kolejność zgłoszeń.
Pod koniec każdego tygodnia zapisów prześlemy informację zwrotną z podsumowaniem przesłanych rezerwacji oraz kwotą do przedpłaty,
jako potwierdzenia rezerwacji. Prosimy postępować zgodnie z instrukcją.
W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy na mój adres,z kajakarskim pozdrowieniem,  Jakub Gorski

link do formularza: https://goo.gl/forms/npK1TfWuX2ZesB7J3