Spływ kajakowy 2014

Połowa wakacji już za nami, więc najwyższy czas, aby zaplanować nasz tradycyjny spływ kajakowy. To znakomita okazja, aby się lepiej poznać w gronie rodziców przedszkola i szkoły, spędzić aktywnie i rodzinnie czas na łonie przyrody oraz zaszczepić dzieciom odrobinę ducha przygody.

Zapisz się na spływ – FORMULARZ

Podobnie, jak w latach ubiegłych spotykamy się w ostatni weekend wakacji, czyli w tym roku 29-31. sierpnia. Naszą bazą będą Swornegacie ok 115 km od Gdańska. Baza namiotowa będzie w ośrodku Wodnik, do naszej dyspozycji będzie również 14 domków (łącznie 60. miejsc), tutaj też planujemy wieczorne ogniska. Dodatkowe miejsca noclegowe są w oddalonym o ok 400 m ośrodku Psia Góra, 45 miejsc w 13-u pokojach z łazienkami, tam również będzie możliwość zamówienia śniadań oraz obiadów.

Ramowy program przewiduje przyjazd w piątek popołudniu/wieczorem i wspólne ognisko (na ognisko wkład własny). W sobotę wyjazd autokarem (w zależności od liczby osób w jednej lub w dwóch turach) w górę rzeki Chociny. Jest to bardzo łagodna i przyjemna rzeka, spokojnie meandrująca i ostatecznie wpadająca do j. Karsińskiego w okolicach Swornychgaci. Szacunkowy czas płynięcia to ok 6 godz., po powrocie do ośrodka obiad i wspólne zabawy. W niedzielę program do wyboru – spływ ok 4 godz. odcinkiem Zbyrzycy lub żeglowanie na j. Karsińskim.

Poniżej podajemy koszty uczestnictwa:

1. kajak wraz z transportem – 60 zł (wchodzą również w grę canoe)
2. transfer autokarem/busem na miejsce startu – 5 zł/os
3. nocleg w namiocie – 10 zł/os/noc
4. domek 3-4 os. (5 szt.) – 260 zł/2 noce*
5. domek 4-5 os. (8 szt.) – 340 zł/2 noce*
6. pokoje w ośrodku Psia Góra (3, 4, 5, 6 – os.) – 80 zł/os/2 noce**
7. śniadanie 12,00 zł, dzieci do 10 lat 9,00 zł
8. obiad 24,00 zł, dzieci do 10 lat 17,00 zł
9. koszty wynajęcia dużego namiotu z ławami, ognisko, grill 5 zł/os ***

* nie ma możliwości wynajęcia domków ani pokoi na jedną noc
** pokoje w Psiej Górze traktujemy jako dodatkowe i proszę rezerwować indywidualnie
*** są to koszty organizacyjne podzielone na szacunkową liczbę uczestników

Formuła spływu jest jak zawsze otwarta – czyli zapraszamy wszystkich krewnych i przyjaciół Lokomotywy. Zapewniamy, że nikt się nie będzie nudził:)

Zgłoszenia od wtorku 05.08.2014 – przy rezerwacji domków będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Uwaga! Na wpłatę zaliczek czekamy do 18.08.2014

Zgłoszenia na spływ – FORMULARZ
mail kontaktowy: wypoczynek@lokomotywa.civ.pl

Dla przypomnienia atmosfery zapraszamy do przeczytania wspomnień ze spływu z zeszłego roku.

vsw_pmvw_video_height:
vsw_pmvw_video_width: