ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI ZDALNEJ!

Zadzwoń, wyślij formularz lub napisz maila.

W Lokomotywie Wasz syn lub córka otrzymają edukację na najwyższym poziomie, zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów i unikalny program wychowania oparty na tradycyjnych wartościach. Gorąco zapraszamy! Zadbajmy o przyszłość Twojego dziecka.

Przedszkole

To miejsce bezpieczne, twórcze, przyjazne dzieciom i całym rodzinom. Zabawa w „Lokomotywie” ukierunkowana jest na rozwijanie całego człowieka w jego sferze umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej – opartej na wartościach katolickich.

Szkoła podstawowa

Uczy myśleć, kochać i pracować. Nasi uczniowie kształtują swój charakter, aby przejmować odpowiedzialność za siebie. W myśl personalizmu chrześcijańskiego osoba rozwija się o tyle, o ile potrafi służyć innym.

Ponieważ w naszej szkole stawiamy na bliską współpracę z Rodzicami śmiało możemy powiedzieć, że przyjmujemy całe rodziny, a nie tylko dzieci. W praktyce oznacza to, że na spotkania informacyjne i rekrutacyjne zapraszamy oboje Rodziców dziecka.

Zgłoszenie następuje przez przesłanie znajdującego się poniżej formularza zgłoszeniowego.

Po jego wysłaniu skontaktuje się Państwem członek Zarządu celem ustalenia terminu spotkania.

Jeśli wyrazicie Państwo takie życzenie jest możliwość spotkania się z rodzicami dzieci uczących się już w Lokomotywie. Przedstawią oni Państwu swoje doświadczenia, a także wizję i zasady przedszkola/szkoły. Będzie to znakomita okazja, aby poznać nasz edukacyjny projekt „od środka”.

Zadzwoń! Rekrutacja trwa   606 610 102 lub 605 600 511

Formularz zgłoszeniowy

Dane osobowe są podawane dobrowolnie przez rodziców zgłaszających dziecko do procesu rekrutacji. Pola wymagane są niezbędne do poprawnego działania systemu Librus Synergia w ramach prowadzonego naboru. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO). Więcej – kliknij tutaj.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (w formacie RRRR-MM-DD)(wymagane)

Pesel dziecka (wymagane)

Imię matki (wymagane)

Imię ojca (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Data rozpoczęcia edukacji w TE Lokomotywa

Rekrutacja do (wymagane)

W przypadku rekrutacji do szkoły, do której klasy pójdzie Państwa dziecko?

Czy dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego? (wymagane)
nietak

Jesteśmy w TE Lokomotywa (wymagane)
taknie