Rekrutacja

W Lokomotywie Twój syn lub córka znajdzie nie tylko ofertę edukacyjną na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim opiekę doświadczonych pedagogów i unikalny program wychowania oparty na tradycyjnych wartościach.

Gorąco zapraszamy! Zadbaj o przyszłość Twojego dziecka.

Przedszkole

To miejsce bezpieczne, twórcze, przyjazne dzieciom i całym rodzinom. Zabawa w „Lokomotywie” ukierunkowana jest na rozwijanie całego człowieka w jego sferze umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej – opartej na wartościach katolickich.

Szkoła podstawowa

Uczy myśleć, kochać i pracować. Nasi uczniowie kształtują swój charakter, aby przejmować odpowiedzialność za siebie. W myśl personalizmu chrześcijańskiego osoba rozwija się o tyle, o ile potrafi służyć innym.

Ponieważ w naszej szkole stawiamy na bardzo bliską współpracę z Rodzicami śmiało możemy powiedzieć, że przyjmujemy całe rodziny, a nie tylko dzieci. Praktycznie oznacza to, że na spotkania informacyjne i rekrutacyjne zapraszamy oboje Rodziców dziecka.

Zgłoszenie następuje przez przesłanie znajdującego się poniżej formularza zgłoszeniowego.

Po jego wysłaniu skontaktuje się Państwem Pani Dyrektor celem ustalenia terminu spotkania.

Oprócz spotkania z Panią Dyrektor – mają Państwo możliwość spotkania się rodzicami dzieci uczących się w Lokomotywie.  Przedstawią oni Państwu swoje doświadczenia, a także wizję i zasady przedszkola. Będzie to znakomita okazja, aby poznać naszą placówkę od środka.

Kontakt telefoniczny: 606 61 01 02 lub 58 345 26 22.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (w formacie RRRR-MM-DD)(wymagane)

Imię matki (wymagane)

Imię ojca (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Rekrutacja do (wymagane)

W przypadku rekrutacji do szkoły, do której klasy pójdzie Państwa dziecko?

Źródło informacji o przedszkolu/szkole

Państwa oczekiwania w stosunku do przedszkola/szkoły Lokomotywa