Rekrutacja

W Lokomotywie Twój syn lub córka znajdzie nie tylko ofertę edukacyjną na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim opiekę doświadczonych pedagogów i unikalny program wychowania oparty na tradycyjnych wartościach.

Gorąco zapraszamy! Zadbaj o przyszłość Twojego dziecka.

Przedszkole

To miejsce bezpieczne, twórcze, przyjazne dzieciom i całym rodzinom. Zabawa w „Lokomotywie” ukierunkowana jest na rozwijanie całego człowieka w jego sferze umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej – opartej na wartościach katolickich.

Szkoła podstawowa

Uczy myśleć, kochać i pracować. Nasi uczniowie kształtują swój charakter, aby przejmować odpowiedzialność za siebie. W myśl personalizmu chrześcijańskiego osoba rozwija się o tyle, o ile potrafi służyć innym.

Ponieważ w naszej szkole stawiamy na bardzo bliską współpracę z Rodzicami śmiało możemy powiedzieć, że przyjmujemy całe rodziny, a nie tylko dzieci. Praktycznie oznacza to, że na spotkania informacyjne i rekrutacyjne zapraszamy oboje Rodziców dziecka.

Zgłoszenie następuje przez przesłanie znajdującego się poniżej formularza zgłoszeniowego.

Po jego wysłaniu skontaktuje się Państwem członek Zarządu celem ustalenia terminu spotkania.

Jeśli wyrazicie Państwo takie życzenie jest możliwość spotkania się z rodzicami dzieci uczących się już w Lokomotywie.  Przedstawią oni Państwu swoje doświadczenia, a także wizję i zasady przedszkola/szkoły. Będzie to znakomita okazja, aby poznać nasz edukacyjny projekt „od środka”.

Kontakt telefoniczny: 602 853 494  lub 793 440 994

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (w formacie RRRR-MM-DD)(wymagane)

Imię matki (wymagane)

Imię ojca (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Rekrutacja do (wymagane)

W przypadku rekrutacji do szkoły, do której klasy pójdzie Państwa dziecko?

Czy dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego? (wymagane)
nietak

Jesteśmy w TE Lokomotywa (wymagane)
taknie