ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI ZDALNEJ!

Zadzwoń, wyślij formularz lub napisz maila.

Nowe Przedszkole w Gdyni! Sprawdź!

W Lokomotywie Twoje dziecko otrzyma edukację na najwyższym poziomie, zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów i unikalny program wychowania oparty na tradycyjnych wartościach. Gorąco zapraszamy! Zadbajmy o przyszłość Twojego dziecka.

Nasze Przedszkole to miejsce bezpieczne, twórcze, przyjazne dzieciom i całym rodzinom. Zabawa w „Lokomotywie” ukierunkowana jest na rozwijanie całego człowieka w jego sferze umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej – opartej na wartościach katolickich.

Zadzwoń! Rekrutacja trwa 606 610 102 lub 605 600 511 Zgłoszenie następuje przez przesłanie znajdującego się poniżej formularza zgłoszeniowego. Po jego wysłaniu skontaktuje się Państwem członek Zarządu celem ustalenia terminu spotkania.

Formularz zgłoszeniowy

Dane osobowe są podawane dobrowolnie przez rodziców zgłaszających dziecko do procesu rekrutacji. Pola wymagane są niezbędne do poprawnego działania systemu Librus Synergia w ramach prowadzonego naboru. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO). Więcej – kliknij tutaj.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (w formacie RRRR-MM-DD)(wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

rekrutacja do:

Uwagi:

Jeśli wyrazicie Państwo takie życzenie jest możliwość spotkania się z rodzicami dzieci uczących się już w Lokomotywie. Przedstawią oni Państwu swoje doświadczenia, a także wizję i zasady przedszkola/szkoły. Będzie to znakomita okazja, aby poznać nasz edukacyjny projekt „od środka”.

ss_social_share_disable:

Copy link