fbpx

Aktualności

Rajd Rowerowy 2015

Serdecznie zapraszamy na V Lokomotywowy Rajd Rowerowy połączony z rodzinnym piknikiem rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 3. października w Stajni Leśna Polana w Gołębiewie (okolice Leśnictwa Sopot). Czas trwania imprezy – godz. 10:30 – 16:00. Formularz zapisów na Rajd

Rajd wystartuje o godz. 11:30 (rejestracja zawodników od 10:30) i zakończy się mniej więcej o 13:30. Tak jak w ubiegłych latach będą 2 trasy na orientację: turystyczna (dla rodzin z mniejszymi dziećmi, siodełkami i wózkami) oraz sportowa (dla rodziców z dziećmi, które już sobie swobodnie radzą na leśnych trasach). Zarówno dla osób startujących, jak i nie startujących w rajdzie będzie sporo atrakcji na miejscu, m.in. przejażdżki na kucykach, ognisko z kiełbaskami, slackline (chodzenie po napiętej taśmie), mecz piłki nożnej, mini park linowy, etc.

Po zakończonych zmaganiach sportowych będziemy piknikować przy ognisku.

Formuła imprezy tradycyjna: wpisowe* w wysokości 5 zł/dziecko i 10 zł/rodzic (z tej kwoty zostanie opłacony wynajem terenu, medale i słodycze dla dzieci, kawa/herbata, ognisko) oraz wkład własny w postaci ciast, napojów oraz kiełbasek. *dotyczy wszystkich uczestników pikniku rowerowego.

Piknik jest otwarty dla wszystkich krewnych i przyjaciół Lokomotywy – zaproście ich jak najwięcej:)

Pozdrawiam serdecznie w imieniu organizatorów, Kuba Gorski

Ps osoby chętne do pomocy przy organizacji (wytyczanie tras, rejestracja zawodników, organizacja kawiarenki) proszę o kontakt telefoniczny pod nr 605 600 511.
Formularz zapisów na Rajd

vsw_pmvw_video_source:
YouTube
vsw_pmvw_video_id:
vsw_pmvw_video_width:
vsw_pmvw_video_height:
vsw_pmvw_video_caption:
vsw_pmvw_video_autoplay:
0

Zaloguj

Create an account
Facebook
YouTube
Instagram
Share via
Copy link
Powered by Social Snap