Opłaty i wyżywienie

Czesne:

Placówka Sopot: 650 zł miesięcznie, płatne do 7-ego dnia każdego miesiąca przez 12 miesięcy w roku przez cały okres edukacji przedszkolnej.

Placówka Gdynia: 800 zł miesięcznie, płatne do 7-ego dnia każdego miesiąca przez 12 miesięcy w roku przez cały okres edukacji przedszkolnej.

Świetlica: 15.30 – 17.00 50 zł/m-c lub 5 zł/dzień w przypadku korzystania przez dziecko z tej formy organizacji jego aktywności

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE:

Przedszkole obsługuje firma cateringowa Razem przy Stole prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „Razem” z siedzibą w Gdyni przy ul. Szyprów 26. Zamawianie posiłków odbywa się za pomocą aplikacji: zamowposiłek.pl

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, rodzic powinien zarejestrować się w systemie – w tym celu prosimy skorzystać z niżej podanego linku:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków Firma ustawiła debet odpowiadający trzydniowej wartości posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Zamówienia mogą być dokonywane na miesiąc z góry, lub na kolejny tydzień. Uwaga: Zamówienie na kolejny tydzień jest przyjmowane najpóźniej do środy tygodnia poprzedniego. Po tym terminie system zablokuje przyjmowanie zamówień, a spóźnione zamówienia dopisywać może jedynie firma cateringową za dodatkową opłatą.

Rezygnacji z zestawu posiłków można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 8:00 rano dnia w którym odwołujemy posiłek. Rezygnacji ze śniadań można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 20:00 wieczorem dnia poprzedzającego dzień w którym odwołujemy śniadanie.

W przedszkolu LOKOMOTYWA możliwy jest wybór pomiędzy dwoma menu: Podstawowym i Dietetycznym.

Menu Dietetyczne przeznaczone jest dla dzieci na dietach wykluczających. Ze względu na trudny do określenia zakres tych diet nie będzie możliwości zamieszczania w systemie szczegółowego jadłospisu. Menu Dietetyczne jest droższe od podstawowego. Rodziców dzieci na dietach wykluczających prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z firmą cateringową.

Menu Podstawowe umożliwia dokonanie wyboru spośród zestawów posiłków: podstawowego i wege.

Odpłatność za menu podstawowe wynosi: Śniadanie – 3 zł, Zestaw podstawowy lub wege (zupa, II danie, deser, podwieczorek) – 14,30 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów: e-mail: biuro@razem.org tel: 570 830 867.

Pozostałe opłaty:

• Jednorazowa składka na ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków NW w kwocie ok. 36 zł płatna na początku roku przedszkolnego (dobrowolna).
  • Jednorazowa wyprawka w kwocie 150 zł płatna na początku roku szkolnego (do 7- ego września) obejmująca artykuły papiernicze i higieniczne.
  • Jednorazowa opłata rekrutacyjna z gwarancją miejsca – 500 zł.
  • Podręczniki – informacje o materiałach edukacyjnych podane są zawsze we wrześniu.

Wszystkie opłaty w Przedszkolu Lokomotywa prosimy dokonywać wg schematu:
Nazwisko i imię _ tytuł _ P Lokomotywa
na konto: Santander Bank  02 1090 1098 0000 0001 1597 3418