Opłaty i wyżywienie

Czesne: w roku szkolnym 2018/2019 jest bez zmian – 600 zł miesięcznie, płatne do 7-ego dnia każdego miesiąca przez 12 miesięcy w roku przez cały okres edukacji przedszkolnej.

Świetlica: 15.30 – 17.00 50 zł/m-c lub 5 zł/dzień w przypadku korzystania przez dziecko z tej formy organizacji jego aktywności

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE:

Przedszkole obsługuje firma cateringowa Razem przy Stole prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „Razem” z siedzibą w Gdyni przy ul. Szyprów 26. Zamawianie posiłków odbywa się za pomocą aplikacji: zamowposiłek.pl

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, rodzic powinien zarejestrować się w systemie – w tym celu prosimy skorzystać z niżej podanego linku:

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków Firma ustawiła debet odpowiadający trzydniowej wartości posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Do końca każdego miesiąca należy zamówić posiłki na kolejny miesiąc. Po tym terminie system zablokuje przyjmowanie zamówień, a spóźnione zamówienia dopisywać może jedynie firma cateringową za dodatkową opłatą.

Rezygnacji z zestawu posiłków można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 8:00 rano dnia w którym odwołujemy posiłek. Rezygnacji ze śniadań można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 20:00 wieczorem dnia poprzedzającego dzień w którym odwołujemy śniadanie.

W przedszkolu LOKOMOTYWA możliwy jest wybór pomiędzy dwoma menu: Podstawowym i Dietetycznym.

Menu Dietetyczne przeznaczone jest dla dzieci na dietach wykluczających. Ze względu na trudny do określenia zakres tych diet nie będzie możliwości zamieszczania w systemie szczegółowego jadłospisu. Menu Dietetyczne jest droższe od podstawowego. Rodziców dzieci na dietach wykluczających prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z firmą cateringową.

Menu Podstawowe umożliwia dokonanie wyboru spośród zestawów posiłków: podstawowego i wege.

Odpłatność za menu podstawowe wynosi: Śniadanie – 3 zł, Zestaw podstawowy lub wege – 9 zł

Odpłatność za menu dietetyczne wynosi: Śniadanie – 4 zł; Zestaw dietetyczny – 12 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów: e-mail: biuro@razem.org tel: 570 830 867.

Pozostałe opłaty:

• Jednorazowa składka na ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków NW w kwocie ok. 36 zł płatna na początku roku przedszkolnego (dobrowolna).
  • Jednorazowa wyprawka w kwocie 150 zł płatna na początku roku szkolnego (do 7- ego września) obejmująca artykuły papiernicze i higieniczne.
  • Jednorazowa opłata rekrutacyjna z gwarancją miejsca – 500 zł.
  • Podręczniki – informacje o materiałach edukacyjnych podane są zawsze we wrześniu.

Wszystkie opłaty w Przedszkolu Lokomotywa prosimy dokonywać wg schematu:
Nazwisko i imię _ tytuł _ P Lokomotywa
na konto: Bank Zachodni WBK SA 1 Oddział w Sopocie 02 1090 1098 0000 0001 1597 3418

REGULAMIN POBIERANIA OPŁAT