Otwarcie jadalni

Z ogromną radością informujemy, że już w najbliższy poniedziałek w naszym przedszkolu przy ul. Jana z Kolna 35 zainauguruje swoją działalność jadalnia. To długo wyczekiwana przez dzieci i kadrę inwestycja, która podniesie standard żywienia dzieci w przedszkolu i szkole. Duże przestronne wnętrze, bemar do wydawania posiłków o zawsze odpowiedniej temperaturze oraz nowoczesna zmywarka sprawią, że nakarmienie ponad 100 dzieci będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Niebagatelną sprawą jest też ekologia – dzięki nowej jadalni pożegnamy duże ilości naczyń plastikowych. Odejście od jednorazowych porcji zmniejszy też ilość niedojedzonych obiadów – dzieciom dostaną tyle, ile będą w stanie zjeść, a dla chętnych zawsze zostanie dokładka:)

Od początku tygodnia zaczniemy obsługę przedszkolaków i jak tylko wszyscy nabiorą wprawy – dołączymy też uczniów ze szkoły.

Tymczasem zapraszamy wszystkich rodziców w poniedziałek na “dzień otwarty jadalni” – wpadnijcie na kawę i ciasto marchewkowe odprowadzając lub odbierając dzieci. Do zobaczenia!

vsw_pmvw_video_source:
vsw_pmvw_video_id: