Nasze placówki

Edukacja przedszkolna w LOKOMOTYWIE odbywa się w 3 obiektach w Sopocie:

Grupa 3-4 latków mieści się w Sopocie, na ul. Obr. Westerplatte 17
Grupa 5- latków – mieści się w Sopocie, na ul. Obr. Westerplatte 3

Są to piękne, zabytkowe kamienice, po generalnym remoncie. Tuż obok znajduje się nowoczesny i przyjazny dzieciom plac zabaw oraz Biblioteka.
Grupa 6-latków – zerówka –  w Sopocie (81-859), na ul. Jana z Kolna 35.

Każdy obiekt przygotowany jest pod względem przepisów sanitarnych, straży pożarnej, posiada przestronne, czyste, dobrze wyposażone sale zabaw, szatnie, toalety i przyjazne otoczenie, które stwarza wiele możliwości do eksploracji.

Edukacja szkolna w LOKOMOTYWIE odbywa się w Sopocie (81-859), na ul. Jana z Kolna 35.

Szkoła przygotowana jest pod względem przepisów sanitarnych i straży pożarnej. Obok znajduje się plac zabaw i boisko.

Każda klasa wyposażona jest w tablicę multimedialną, atrakcyjne materiały i pomoce dydaktyczne. Posiadamy też salę komputerową i dwie sale gimnastyczne.