Nowy system obsługi płatności

Od połowy października w Lokomotywie zacznie funkcjonować internetowy system do obsługi płatności. Będzie to dedykowane rozwiązanie, które pozwoli każdemu rodzicowi na bieżąco sprawdzać stan salda na indywidualnym koncie swojego dziecka (lub rodzeństw uczęszczających również do placówek Lokomotywy). System uwzględnia wszystkie zmienne, takie jak ilość basenów w miesiącu, ilość posiłków, dni wykorzystanych na świetlicy, a także indywidualne zniżki, etc. Docelowo program będzie również pozwalał na zamawianie (lub odmawianie) posiłków wg wcześniej podanego menu.

W pierwszym etapie wdrożenia systemem zostaną objęte dzieci z najstarszych klas szkoły (IV oraz IIIa) oraz ich młodsze rodzeństwa. Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne klasy i grupy przedszkolne.

Tutaj znajdziecie szczegółowy manual_Saldo24.

vsw_pmvw_video_source:
vsw_pmvw_video_id: