MUNDUREK – 02 CZERWCA 2016 – ZAMÓWIENIA NA ROK 2016/2017

mundurek

Drodzy Rodzice,

dnia 02 czerwca 2016 r., w godzinach od 14.00 do 17.00 pan Marek będzie oczekiwał na Rodziców celem dokonania pomiarów i zamówienia mundurków dla dzieci szkolnych oraz dla “0”. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej w SP na I piętrze.

Osoby, które w tym czasie nie dokonają zamówienia i pomiarów proszone są o osobisty kontakt z p. Markiem: tel. 502 504 346Przypominamy, iż  „MUNDUREK” to OBOWIĄZKOWY STRÓJ UCZNIA

W szkole podczas zajęć obowiązuje strój szkolny.  Jego noszenie ma przypominać uczniowi wewnętrzne nastawienie na cele, jakie zamierza osiągnąć poprzez pracę w szkole. Ma również pomóc mu skupić się na tym co ważne, a nie powierzchowne, a więc na relacjach osobowych. Naszą społeczność tworzą uczniowie, którzy są sobie równi, choć nie jednakowi, a strój jest elementem kształtowania tożsamości szkolnej oraz naszym prawem do wyrażania siebie w ramach lokalnej społeczności. W naszej szkole przyjęte zostały dwie odmiany stroju szkolnego: strój codzienny i strój galowy. Strój galowy obowiązuje uczniów w dniach uroczystości kościelnych i państwowych oraz w inne dni wyznaczone  na początku każdego roku szkolnego przez Dyrektora Szkoły.

Noszenie kompletnego stroju jest obowiązkowe dla wszystkich uczniów szkoły. Wyjątek stanowią zajęcia wychowania fizycznego, w czasie, których obowiązuje strój sportowy oraz dni, w których Dyrektor Szkoły dopuścił inny strój.