Laureaci Olimpuska z Lokomotywy

Na początku roku uczniowie Lokomotywy wzięli po raz pierwszy udział w ogólnopolskim konkursie Olimpusek. Olimpiada ta polega na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Z kolei Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego pozwala uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Z dużą radością i dumą informujemy, że wszyscy nasi nasi uczniowie wypadli doskonale, zdecydowana część otrzymała wyniki powyżej średniej w kraju.  A oto wyniki szczegółowe:
Kształcenie zintegrowane (maksymalna liczba punktów 210). Brało w nim udział 3243 uczniów z całego kraju.
kl. I a
LAUREACI
Dominika Sawicka 210 pkt.
Uwaga: I miejsce w kraju
Kacper Pawłowski 205 pkt.
Uwaga: III miejsce w kraju
Iga Gronowska 200 pkt.
Monika Rymarzak 197 pkt.
Piotr Korcz 194 pkt.
kl. II
Kształcenie zintegrowane (maksymalna liczba punktów 207, średnia w kraju 126 pkt.). Brało udział 4155 uczniów.
LAUREACI
Zofia Gorska 189 pkt.
Michał Pozorski 163 pkt.
Bastian Horsten 158 pkt.
Michał Kisielewski 153 pkt.
Marta Świacka 137 pkt.
Dzieciom, rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Copy link