Kontakt

Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa
ul. Obrońców Westerplatte 17/1
81-706 Sopot,
NIP 586-224-25-77      REGON 220850461
Nr konta: Santander Bank Polska 02 1090 1098 0000 0001 1597 3418

KRS Rejestr Stowarzyszeń 0000334537

Prezes Stowarzyszenia Jakub Gorski
kom.: 605 600 511  Jakub.Gorski@lokomotywa.edu.pl

Dyrektor Szkoły i Przedszkola Edyta Gronowska
kom.: 606 610 102  Edyta.Gronowska@lokomotywa.edu.pl

Wicedyrektor  Sylwia Nitkowska
kom.: 509 75 88 09  Sylwia.Nitkowska@lokomotywa.edu.pl

Wicedyrektor Paweł Jackowski
kom.: 603 77 89 73  Pawel.Jackowski@lokomotywa.edu.pl

Administracja
tel. 58 342 23 25,  sekretariat@lokomotywa.edu.pl; info@lokomotywa.edu.pl
Monika Błażejewska, kom.: 731 482 023,  Monika.Blazejewska@lokomotywa.edu.pl

Kontakty z mediami/wydarzenia Renata Mroczkowska
kom.: 602 85 34 94  Renata.Mroczkowska@lokomotywa.edu.pl konferencje@lokomotywa.edu.pl

Szkoła Podstawowa Lokomotywa 

Jana z Kolna 35, 81-859 Sopot

 

Formularz kontaktowy

Zaloguj

Create an account