Kontakt

Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa
ul. Obrońców Westerplatte 17/1
81-706 Sopot,
NIP 586-224-25-77
Nr konta: BZWBK 02 1090 1098 0000 0001 1597 3418

KRS Rejestr Stowarzyszeń 0000334537

Prezes Stowarzyszenia Jakub Gorski
kom.: 605 600 511  Jakub.Gorski@lokomotywa.edu.pl

Dyrektor Edyta Gronowska
kom.: 606 610 102  Edyta.Gronowska@lokomotywa.edu.pl

Wicedyrektor ds. nauczania Paweł Jackowski
kom.: 603 77 89 73  Pawel.Jackowski@lokomotywa.edu.pl

Wicedyrektor ds. nauczania Sylwia Nitkowska
kom.: 509 75 88 09  Sylwia.Nitkowska@lokomotywa.edu.pl

Administracja
tel. 58 342 23 25,  info@lokomotywa.edu.pl
Sylwia Łoza, kom.: 793 440 994,  Sylwia.Loza@lokomotywa.edu.pl

Kontakty z mediami/wydarzenia Renata Mroczkowska
kom.: 602 85 34 94  Renata.Mroczkowska@lokomotywa.edu.pl konferencje@lokomotywa.edu.pl

Szkoła Podstawowa Lokomotywa 

Jana z Kolna 35, 81-859 Sopot

 

Formularz kontaktowy

Zaloguj

Create an account