Rodzice Nastolatków w Akcji

Już 23. stycznia 2016 r. (sobota), zapraszamy na długo oczekiwaną konferencję z Moniką i Marcinem Gajdami:

RODZICE NASTOLATKÓW W AKCJI

Monika i Marcin Gajdowie są terapeutami, rodzicami czwórki dzieci, autorami bestsellerowych książek: „Rodzice w Akcji” oraz „Rozwój. Jak współpracować z łaską”.

Tym razem powiedzą w sposób szczególny o nastolatkach. Dzieci rosną, a wraz z nimi problemy. Znane jest powiedzenie: małe dzieci mały kłopot – duże dzieci – …, no właśnie…. Tak wcale nie musi być!

Skorzystajmy z ich ogromnej wiedzy i doświadczenia!

Tematyka – typowe i nietypowe problemy z nastolatkiem, stawianie granic, komunikacja, a zwłaszcza: strategie radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

Miejsce: Aula Jana Pawła II w Gdańsku Oliwie ul. Bpa Nowickiego 2

Program konferencji:
8.40 – 09.00 – Rejestracja
09.00 – 15.00 – Konferencja

Opłaty:
45 zł/osobę lub 70 zł/małżeństwo

Zapisy: (Prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość, oraz numer tel. do kontaktu)
[vfb id=7]

Po zakwalifikowaniu prosimy o wpłatę kwoty 45 zł lub 70 zł (w przypadku małżeństw)
na konto: 54 1140 2004 0000 3702 4415 8815
z dopiskiem “Rodzice w akcji Gdańsk_imię i nazwisko”

Jeżeli opłaty stanowią barierę w uczestnictwie prosimy o kontakt – nie może Ciebie zabraknąć

Na miejscu możliwość zakupienia książek i płyt autorów, w tym najnowszego audiobooka – „Rozwój. Jak współpracować z łaską”.

Do zobaczenia!

vsw_pmvw_video_source: