Seksualność dzieci okiem psychologa i informatyka – 16.11.2015

Zapraszamy na unikatowe szkolenie, podczas którego porozmawiamy o tych sprawach…

dr Magdalena Błażek psycholog – powie m.in. jak rozwija się dziecko, jakie zachowania powinny budzić niepokój, jak reagować w sytuacjach, w których dziecko ujawnia zainteresowanie sferą seksualności, jakie zachowania w danym wieku są prawidłowe i jak rozmawiać z dziećmi o seksualności?

Wojciech Pleszewski informatyk – jak bezpiecznie poruszać się po internecie, jak rozmawiać z dziećmi o zagrożeniach w sieci, jak kontrolować i zabezpieczyć dzieci podczas korzystania z internetu, czy i jaki mamy wpływ na to dzieci oglądają w sieci.

ulotka_konferencja_seksualnoscSpotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 16.11.2015 r. o godz. 16:30 i potrwa ok 2,5 h wraz z przerwą na kawę/herbatę. Jest możliwość opieki dla dzieci podczas wykładów (za dodatkową opłatą).

Nasi prelegenci:

dr Magdalena Błażek – pracownik Zakładu Psychologii Osobowości i Sądowego Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie prowadzi wykłady z Psychologii Osobowości oraz Patologii Rodziny. Równocześnie jest praktykiem z wieloletnim doświadczeniem – biegłym sądowym, mediatorem. Od 2005 roku zajmuje stanowisko kierownika Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno- Konsultacyjnego. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu psychologii osobowości oraz psychologii sądowej i psychologii rodziny.

Wojciech Pleszewski – wieloletni pracownik działu IT odpowiedzialny za wdrożenia systemów informatycznych oraz za zabezpieczenia sieci.

Zapisy w formularzu poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

vsw_pmvw_video_source:
vsw_pmvw_video_id: