fbpx

Aktualności

Konferencja o. Adama Szustaka OP

Sopot - NetZaproszony przez Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa,
dnia 15 stycznia (czwartek) w Sopocie będzie gościć o. Adam Szustak, dominikanin.

O godzinie 16.00 zapraszamy do dolnego kościoła pw. św. Michała Archanioła w Sopocie na konferencję dla rodziców, a o godz. 18.00 na Mszę św. z homilią głoszoną przez o. Adama.

Wcześniej, 12-14 stycznia o. Szustak będzie gościł w Gdańsku w parafii pw. Bożego Ciała na Morenie. Głównym tematem wszystkich spotkań w Trójmieście będą „Związki zawodowe – czyli: jak zbudować miłość?”.

Jednocześnie zachęcamy do posłuchania konferencji, katechez i wykładów ojca znajdujących się na stronie Langusta na palmie.

Wraz z organizatorami spotkania gdańskiego serdecznie zapraszamy!

vsw_pmvw_video_source:
YouTube
vsw_pmvw_video_id:
vsw_pmvw_video_width:
vsw_pmvw_video_height:
vsw_pmvw_video_caption:
vsw_pmvw_video_autoplay:
0

1 komentarz

 1. Jolanta

  Michał Olszewski Scj commented on a link.

  Tragedia… Bardzo mi przykro po wysłuchaniu tych kilku minut…

  Egzorcyzmowałem ludzi „po Harrym” i na jednej z modlitw, kobieta opętana miała w sobie ducha, który podawał się za Valdemorta – jednego z bohaterów powieści. Kobieta ta była nauczycielem i fanem Horrego. Zły duch nie chciał wyjść. Gdy zadałem pytanie dlaczego, usłyszałem odpowiedź, że „nie wyjdę, bo ona oddaje mi bachory, którym opowiada o Harrym” . Od tego momentu zrozumiałem jak wielkie to zło. Porównywanie Historii Zbawienia do Harrego jest niedopuszczalne i bardzo mi przykro, że robi to taki Autorytet jak o. Adam, rozmywając rzeczywistość duchową. Proszę nie czytajcie i nie oglądajcie Harrego! Nie igrajcie ze złem… Z błog. + ks. Michał Olszewski SCJ egzorcysta

  http://www.stacja7.pl/article/4396/Kundel+przydroz%CC%87ny%3A+Ten+z+Harrym+Potterem?fb_action_ids=10203957812559768&fb_action_types=og.comments

  Smutne to….
  JS

Zaloguj

Create an account
Facebook
YouTube
Instagram
Share via
Copy link
Powered by Social Snap