Aktualności przedszkole szkoła Wiedza, artykuły, porady

Konferencja na UG_Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku_24-26.11.2017

Drodzy Rodzice i Nauczyciele!

zapraszamy Państwa na organizowaną przez nas już XI Ogólnopolską Konferencję Naukową: Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI w. W tym roku hasło przewodnie brzmi: RACJA CZY RELACJA.

Kiedy: 24-26.11.2017 r.

GdzieAula S -205,  Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk – Oliwa.

Przedmiotowa Konferencja jest odpowiedzią na poszukiwania przez rodziców i nauczycieli wiedzy na temat współczesnych zagrożeń związanych z rozwojem młodego człowieka i sposobów prewencji.

W tym roku, w szczególny sposób, pochylamy się nad tematem owocnej relacji i sposobów jej budowania, na różnych płaszczyznach: społecznych, kulturowych i duchowych, małżeńskich, rodzinnych (w tym relacji rodzeństwa) i edukacyjnych.

Będziemy mówić zarówno o relacyjnych barierach, jak i metodach pogłębiania relacji.

W naszej Konferencji – corocznie bierze udział ok. 300 osób, a wykładowcy  i uczestnicy przyjeżdżają z całej Polski. Corocznie też patronat nad wydarzeniem obejmuje Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapraszamy więc także Państwa, by w tym roku – wspólnie odkryć fakt, iż jakość relacji zależy od naszego wysiłku… a stawką jest szczęście powierzonych nam dzieci…

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz prosimy o zgłoszenia:

Zgłoszeniahttps://konferencjazagrozenia.lokomotywa.edu.pl/

Programhttps://konferencjazagrozenia.lokomotywa.edu.pl/program/

Każdego, kto mógłby wesprzeć dodatkowo organizację konferencji prosimy o dokonanie dowolnej wpłaty (choćby symbolicznej złotówki) na konto: TE Lokomotywa Nr rachunku 89 1090 1098 0000 0001 2022 4526 (Bank WBK) z dopiskiem: darowizna – Konferencja Gdańsk

Uprzejmie prosimy o przekazanie zaproszenia potencjalnie zainteresowanym rodzicom i nauczycielom.

Razem możemy wiele!

Do zobaczenia