Aktualności przedszkole szkoła Wiedza, artykuły, porady

Konferencja Lokomotywy – ARCHITEKCI PRZYSZŁOŚCI

Uwaga!

ze względu na liczne sygnały, dotyczące niemożności aktywnego uczestnictwa w konferencji w tym terminie, a także wychodząc naprzeciw Państwa prośbom o udostępnienie szerszemu gronu proponowanych treści, postanowiliśmy zmienić formułę tego wydarzenia. Wszystkie wystąpienia, prezentacje i wykłady zostaną przygotowane w formie webinariów i udostępnione on-line na naszej stronie internetowej do końca maja. Zostaniecie Państwo poinformowani mailowo, kiedy tylko będą dostępne. Zainteresowane osoby są proszone o zostawienie danych kontaktowych w formularzu poniżej.

W związku z powyższym sobotnia konferencja Architekci Przyszłości zostaje odwołana.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Lokomotywy,

serdecznie zapraszamy Was na bardzo ważną Konferencję z nowego cyklu LokoMOTYWAcja:

ARCHITEKCI  PRZYSZŁOŚCI. RODZICE – NAUCZYCIELE – DZIECI

Już ponad 10 lat temu TE Lokomotywa, zakładając placówki oświatowe – jako PODSTAWOWE ZADANIE swej pracy wychowawczo-edukacyjnej wyznaczyło INTEGRALNY ROZWÓJ DZIECKA w jego sferze umysłowej, emocjonalnej, społecznej, fizycznej i duchowej.

W czasie Konferencji podzielimy się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą,
jak w praktyce WYCHOWYWAĆ I KSZTAŁCIĆ nasze dzieci.
  • Jak wychowywać do wolności, by zrozumieć siebie, ludzi i świat, by dojrzalej kochać Boga, siebie i innych, by działać dla dobra osobistego i wspólnego?
  • Jak rozwijać talenty, motywować do pracy i wyznaczać życiowe cele?
  • Jak kształtować osobowość lidera w zmieniającym się świecie?
  • Jak budować więź, która przetrwa każdą burzę? (w tym burzę hormonów:-))
Uwaga – Wszystkie wystąpienia, prezentacje i wykłady zostaną przygotowane w formie webinariów i udostępnione on-line na naszej stronie internetowej do końca maja. Zostaniecie Państwo poinformowani mailowo, kiedy tylko będą dostępne. Zainteresowane osoby proszone są o zostawienie danych kontaktowych w formularzu

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Źródło informacji o wydarzeniu

W celu przygotowywania odpowiedniej oferty szkoleń i wykładów proszę wpisać rocznik swoich dzieci? - rocznik

Wysyłając zgłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez TE Lokomotywa.

Każdego, kto mógłby wesprzeć dodatkowo organizację Konferencji prosimy o dokonanie dowolnej wpłaty (choćby symbolicznej złotówki) na konto: TE Lokomotywa Nr rachunku 89 1090 1098 0000 0001 2022 4526 (Bank WBK) z dopiskiem: darowizna – Konferencja LokoMOTYWacja. Uprzejmie prosimy o przekazanie zaproszenia potencjalnie zainteresowanym Rodzicom i Nauczycielom. Razem możemy wiele!
Do zobaczenia!

1 komentarz

1. Pingback: CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI w Gdańsku | Architekci przyszłości: rodzice – nauczyciele – dzieci