Aktualności przedszkole szkoła

Jacek Pulikowski: Racja czy relacja – czyli o sztuce komunikacji w małżeństwie. Szkolenie 31 marca 2017 r.

JACEK PULIKOWSKI – niekwestionowany autorytet dla tysięcy małżeństw i rodzin – w znany sobie: przystępny a zarazem humorystyczny sposób – podzieli się z nami swoim ogromnym doświadczeniem i opowie nam:

Co ważniejsze:

racja czy relacja?

czyli o sztuce komunikacji w małżeństwie

pulikowski

Przypominamy, że to właśnie p. Jacek Pulikowski z małżonką, jako jedyni z Polski –  zostali mianowani przez Papieża Franciszka audytorami synodu o rodzinie, który odbył się w Watykanie w roku 2015 r. i obradował na temat „Powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym”.

Państwo Pulikowscy mają trójkę dzieci. Ponad 30 lat pomagają małżeństwom przeżywającym kryzysy, prowadzą kursy przedmałżeńskie. Są autorami publikacji o małżeństwie i rodzinie. Dr inż. Jacek Pulikowski jest też wykładowcą Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wykłady i informacje o działalności Jacka Pulikowskiego: www.jacek-pulikowski.izajasz.pl

Kiedy: 31 marca 2017 r.; godz. 17-20

Gdzie: Szkoła Podstawowa Lokomotywa, ul. Jana z Kolna 35, Sopot

Wstęp – OPŁATA DOBROWOLNA!

Zafundujmy sobie małżeńskie – piątkowe wyjście!

Uwaga! Na miejscu będzie można kupić książki Pana Jacka!

WAŻNE – obowiązują zgłoszenia:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Źródło informacji o wydarzeniu

W celu przygotowywania odpowiedniej oferty szkoleń i wykładów proszę wpisać rocznik swoich dzieci? - rocznik

Wysyłając zgłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez TE Lokomotywa.