Jacek Pulikowski – szkolenie: Kochać i wymagać – 23.09.2016, g. 17-20

JACEK PULIKOWSKI – niekwestionowany autorytet dla tysięcy małżeństw i rodzin – w znany sobie: przystępny a zarazem humorystyczny sposób – podzieli się z nami swoim ogromnym doświadczeniem i powie wykład pt.

Jak mądrze KOCHAĆ I WYMAGAĆ

Instrukcje dla małżonków i rodziców

pulikowski

Przypominamy, że to właśnie p. Jacek Pulikowski z małżonką, jako jedyni z Polski –  zostali mianowani przez Papieża Franciszka audytorami synodu o rodzinie, który odbył się w Watykanie w dniach 4–25 października 2015 r. i obradował na temat „Powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym”.

Państwo Pulikowscy mają trójkę dzieci. Ponad 30 lat pomagają małżeństwom przeżywającym kryzysy, prowadzą kursy przedmałżeńskie. Są autorami publikacji o małżeństwie i rodzinie. Dr inż. Jacek Pulikowski jest też wykładowcą Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wykłady i informacje o działalności Jacka Pulikowskiego: www.jacek-pulikowski.izajasz.pl

Kiedy: 23 września 2016 r.; godz. 17-20

Gdzie: Szkoła Podstawowa Lokomotywa, ul. Jana z Kolna 35, Sopot

Wstęp – OPŁATA DOBROWOLNA!

Zafundujmy sobie małżeńskie – piątkowe wyjście!

Uwaga! Na miejscu będzie można kupić książki Pana Jacka!

WAŻNE – obowiązują zgłoszenia:

[contact-form-7 404 "Not Found"]