fbpx

Aktualności

IV Rajd Rowerowy Lokomotywy

Już w najbliższą sobotę, 5. października odbędą się kolejny rajd i piknik rowerowy Lokomotywy. Będzie to już 4 impreza rowerowa w naszej historii (tak się bawiliśmy w zeszłym roku) . Tym razem będziemy objeżdżać na dwóch kółkach piękne trasy w Dolinie Radości.

Piknik będzie w godz. 11:00 – 16:00, a naszą bazą będzie agroturystyka Duńcówka (www.duncowka.pl), która znajduje się pomiędzy zabytkową Kuźnią Wodną a Dworem Oliwskim (wjazd na prawo od kuźni).

Rajd wystartuje o godz. 11:30 i zakończy się mniej więcej o 13:30. Tak jak w ubiegłych latach będą 2 trasy na orientację: turystyczna (dla rodzin z mniejszymi dziećmi, siodełkami i wózkami) oraz sportowa (dla rodziców z dziećmi, które już sobie swobodnie radzą na leśnych trasach).

Dla osób nie startujących w rajdzie będzie sporo atrakcji na miejscu, m.in. przejażdżki na kucykach, łowienie ryb (najlepiej wziąć własne wędki),  ognisko, slackline (chodzenie po napiętej taśmie), mecz piłki nożnej,  zwiedzanie kuźni wodnej, etc. Po zakończonych zmaganiach sportowych będziemy piknikować przy ognisku.

Pogoda jest zamówiona i patrząc na różne prognozy zapowiada się piękny jesienny dzień bez deszczu, temp ok 15st C:), Dla mniej ufnych w nasze szczęście pogodowe spieszę przekazać informację,  że na terenie agroturystyki jest przestronna sala z kominkiem oraz dostawimy 3 namioty piknikowe.

Formuła imprezy tradycyjna: wpisowe* w wysokości 5 zł/dziecko i 10 zł/rodzic, (z tej kwoty zostanie opłacony wynajem terenu, medale i słodycze dla dzieci, kawa/herbata, ognisko) oraz wkład własny w postaci ciast, napojów oraz kiełbasek.

*dotyczy wszystkich uczestników pikniku rowerowego.

atrakcje dodatkowe: przejażdżki na kucach (10 zł/10 min), łowienie ryb (20zł/1 kg złowionych okazów, głownie pstrągi)

Zapraszamy serdecznie!

vsw_pmvw_video_source:
YouTube
vsw_pmvw_video_id:
vsw_pmvw_video_width:
vsw_pmvw_video_height:
vsw_pmvw_video_caption:
vsw_pmvw_video_autoplay:
0

Zaloguj

Create an account
Facebook
YouTube
Instagram
Share via
Copy link
Powered by Social Snap