FESTYN RODZINNY LOKOMOTYWY – 9 czerwca 2018 r.

Rodzinne Festyny LOKOMOTYWY mają już swoją historię i za każdym razem cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych! I tym razem GWARANTUJEMY wspaniałą – bo WSPÓLNĄ zabawę!

KIEDY: Już 9 czerwca 2018 r. serdecznie  zapraszamy więc wszystkie nasze Lokomotywowe Rodziny oraz przyjaciół!

GDZIESopockie Błonia, ul. Polna Sopot

START: w godzinach 11-15

W PROGRAMIE m.in.:

• W programie wiele atrakcji, m.in:
    – zręcznościowy turniej rodzinny z AliceSwim
    – gry u zabawy z PaulAcademy
    – turniej piłki nożnej Sopockiej Akademii Piłkarskiej dla r. 2011
    – dmuchańce
    – pokazy i warsztaty układania kostek rubika z RubiART
    – występy wokalno-taneczne naszych dzieci
    – sportowe walki rycerskie
    – gry i zabawy zręcznościowe
    – wielkie bańki mydlane
    – malowanie buziek
    – konkurs domowych wypieków i przekąsek – na słodko i słono:-) Do własnych wypieków zapraszamy też dzieci!
    – pyszne jedzonko:)
    – i wiele innych atrakcji

Zarezerwujcie sobie czas i zaproście znajomych, spotkajmy się razem!

Zachęcamy serdecznie do włączenia się w organizację tego wydarzenia. Mile widziane będą fanty na nagrody w konkursach, wypieki do konkursu Szefa Kuchni oraz wszelka inna pomoc organizacyjna. Osoby chętne są proszone o kontakt ze swoim klasowym przedstawicielem Rady Rodziców lub bezpośrednio z Jakubem Gorskim.
    Przypominamy, że jeśli planujecie przybyć ze swoimi czworonogami zaopatrzeniu ich w smycze i kagańce.

UWAGA – Dochód z festynu będzie przeznaczony na zakup wyposażenia na nowy szkolny plac zabaw.

AktualnościFESTYN RODZINNY LOKOMOTYWY – 9 czerwca 2018 r.