Dzieci Dzieciom 3

Świąteczna płyta z kolędami i pastorałkami Dzieci Dzieciom to nasza tradycja. To już trzeci raz, kiedy uczniowie śpiewają, a dochód ze sprzedaży płyty służy innym dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku pomagamy Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci. Uczniowie szkoły pięknie zaśpiewały i nagrały 7 utworów – 3 kolędy i 4 pastorałki napisane przez Panią Małgorzatę Nawrocką oraz Joannę i Kubę Mańkowskich. Na płycie pojawiły się również zaproszone gwiazdy: Ewelina Lisowska, Mietek Szcześniak, Czarek Paciorek, William Malcolm oraz Spięty z Lao Che.

Dzięki wsparciu sponsorów wydania (firmom: Energa, Solid Logistics, MPL Techma oraz Servier) całkowity dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na potrzeby Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

lokoenerga mpllogo solidloko servier

W ramach promocji płyty dzieci zaśpiewały kilka koncertów, m.in w kościele OO Franciszkanów w Gdańsku w ramach akcji popiszczmy razem, w Gdyni z okazji gdyńskich mikołajek, gdzie dokonały premierowego publicznego wykonania mikołajowej gdyńskiej piosenki Mikołaje na motocyklach. Ponadto dzieci zaśpiewały również w Galerii Bałtyckiej oraz Urzędzie Miasta w Sopocie podczas dorocznego koncertu kolęd.

Krążek jest już w sprzedaży. Można nabyć Dzieci Dzieciom 3 (koszt 15 zł) oraz zestaw trzech płyt, które do tej pory nagraliśmy (Dzieci Dzieciom vol 1, 2 i 3) za 30 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Koszt przesyłki priorytetem to 6 zł,
Nr konta akcji Dzieci Dzieciom:
Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa
ul. Obrońców Westerplatte 17/1
81-706 Sopot
Nr konta: 89 1090 1098 0000 0001 2022 4526
Tytuł wpłaty: ‚Płyta Dzieci Dzieciom – imię i nazwisko’

al2fb_facebook_error:
Add link: Facebook error: (#210) Subject must be a page.
al2fb_facebook_error_time:
2012-11-24T19:17:16+00:00
al2fb_facebook_link_picture:
meta=http://lokomotywa.civ.pl/wp-content/uploads/61892_495790503774786_1404765964_n1-225x225.jpg
al2fb_facebook_excerpt:
Dzieci Dzieciom 3
al2fb_facebook_text:
Świąteczna płyta z kolędami i pastorałkami Dzieci Dzieciom to już nasza tradycja. To już trzeci raz, kiedy uczniowie śpiewają, a dochód ze sprzedaży płyty służy innym dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku pomagamy Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci. Uczniowie szkoły pięknie zaśpiewały i nagrały 7 utworów - 3 kolędy i 4 pastorałki napisane przez Panią Małgorzatę Nawrocką oraz Joannę i Kubę Mańkowskich. Na płycie pojawią się również zaproszone gwiazdy: Ewelina Lisowska, Mietek Szcześniak, Czarek Paciorek, William Malcolm oraz Spięty z Lao Che. Premiera jest planowana na 6 grudnia.
vsw_pmvw_video_source:
vsw_pmvw_video_id: