6 wyróżnień w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur! Brawo!

Nasza Szkoła brała udział w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR – mamy 6 wyróżnień!

kangur

Konkurs ma charakter jednorazowego testu a zadania są układane przez władze stowarzyszenia Kangouron Sans Frontie’res i zróżnicowane w zależności od grupy wiekowej. Wspólna dla różnych krajów data zmagań oraz te same polecenia podnoszą atrakcyjność konkursu, którego celem nie jest tworzenie rankingów, tylko szerzenie MIŁOŚCI DO MATEMATYKI!!!

17.03.2016 r. punktualnie o godzinie 9:00 chętni uczniowie z naszej szkoły przystąpili do rozwiązywania testów. Zadania wzbudziły wiele emocji. Trzeba było wykazać się wiedzą, pomysłowością, wyobraźnią, a także dobrą strategią.

I mamy sukcesy we wszystkich kategoriach!

Żaczek – klasa 2 – 2 wyróżnienia

Maluch – klasa 3 –  2 wyróżnienia

Beniamin – klasa 5 – 1 wyróżnienie

Beniamin – klasa 6 – 1 wyróżnienie

GRATULUJEMY uczniom i nauczycielom!