29.09. g.10. Rodzinny Rajd Rowerowy LOKOMOTYWY

Drodzy Rodzice,

rok szkolny rozpoczęty już na dobre, ale nasze myśli chętnie wybiegają jeszcze ku weekendowym rodzinnym aktywnościom i atrakcjom. I właśnie już w najbliższą sobotę zapraszamy na VIII edycję Lokomotywowego Rajdu Rowerowego i Pikniku Rodzinnego. Spotykamy się w najbliższą sobotę, 29. września w Stajni Leśna Polana w Gołębiewie.

To już nasza tradycja, że trasy są wytyczane przez zapalonych rodziców rowerzystów i organizatorów imprez na orientację. Będzie się działo!

W „ofercie” 2 trasy: turystyczna (dla rodzin z małymi dziećmi) – ok 5 km oraz sportowa (dla dzieci starszych lub młodszych, ale z zacięciem sportowym:) – ok 12 km. Szacowany tras przejazdu każdej z tras do 2h.

Szczegółowy program:

10:00 – przygotowania (oznaczenie tras, organizacja kawiarenki: kawa, herbata, etc)
11:00 – rozpoczęcie rejestracji
11:30 – 16:00 piknik, ognisko, grill, domowe słodkości (wkład własny), kawa, herbata na miejscu gry i zabawy dla dzieci – mini park linowy, trampolina, piłkarzyki, slackline i inne
11:30 – start rajdu na dwóch trasach (turystyczna i sportowa)
13:30 – 14:00 spodziewane zakończenie rajdu
14:00 – 15:00 dla chętnych dzieci przejażdżki na kucykach (10 zł/dziecko)
14:30 – ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców, zdjęcie rodzinne uczestników
15:00 – zakończenie pikniku, sprzątanie

Obowiązują zapisy (do piątku, 28.10. do g. 10:00): https://goo.gl/forms/csXP6aAZNaeJ3LPC3

Na podstawie rejestracji uczestników zamawiamy pamiątkowe medale dla dzieci wg zgłoszonej ilości.

Opłaty startowe za udział w pikniku (10 zł/dziecko i 15 zł/dorośli) będą zbierane na miejscu. Z tej kwoty zostanie opłacony wynajem terenu, medale i jesienne przekąski dla dzieci, kawa/herbata, ognisko. Liczymy też na domowe wypieki do wspólnej kawiarenki – będziemy potrzebowali dużo energii!

Koniecznie przypominamy o kaskach dla wszystkich uczestników, a jeśli planujecie przybyć ze swoimi czworonogami – zaopatrzeniu ich w smycze i kagańce.

Tymczasem polecamy sprawdzenie, czy Wasze rowery są w należytym stanie a koła napompowane:)

Do zobaczenia na Leśnej Polanie!

Aktualności29.09. g.10. Rodzinny Rajd Rowerowy LOKOMOTYWY