21.05. g. 19. – Jacek Pulikowski – o małżeństwie – przepis na szczęście…

Tym razem Lokomotywa zaprasza na wyjątkowe spotkanie z wyjątkową osobą!

Jacek Pulikowski, w znany sobie – przystępny a zarazem humorystyczny sposób – przekaże nam swoisty przepis na udane małżeństwo!

pulikowski

Podzieli się z nami swoim ogromnym doświadczeniem i powie wykład pt.

Etyka małżeńska w sakramentalnym związku małżeńskim.

Trudne sytuacje w małżeństwie.

Przypominamy, że to właśnie p. Jacek Pulikowski z małżonką, jako jedyni z Polski –  zostali mianowani przez Papieża Franciszka audytorami synodu o rodzinie, który odbył się w Watykanie w dniach 4–25 października 2015 r. i obradował na temat „Powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym”.

Państwo Pulikowscy mają trójkę dzieci. Ponad 30 lat pomagają małżeństwom przeżywającym kryzysy, prowadzą kursy przedmałżeńskie. Są autorami publikacji o małżeństwie i rodzinie. Dr inż. Jacek Pulikowski jest też wykładowcą Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wykłady i informacje o działalności Jacka Pulikowskiego: www.jacek-pulikowski.izajasz.pl

Kiedy: 21 maja 2016 r.; godz. 19

Gdzie: Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obłużu, pl. św. Andrzeja 1

Wstęp – WOLNY!

Zafundujmy sobie małżeńskie – sobotnie wyjście!

Uwaga! Na miejscu będzie można kupić książki Pana Jacka!

Szczegóły i obowiązkowe zgłoszenia:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Źródło informacji o wydarzeniu

W celu przygotowywania odpowiedniej oferty szkoleń i wykładów proszę wpisać rocznik swoich dzieci? - rocznik

Wysyłając zgłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie informacji o innych wydarzeniach organizowanych przez TE Lokomotywa.

Uprzejmie prosimy o przekazanie zaproszenia potencjalnie zainteresowanym małżeństwom.

Silne małżeństwo to silna rodzina. Razem możemy wiele!

Do zobaczenia!